Вітаємо переможців змагань!

З метою популяризації фізичної культури і спорту та пропаганди здорового способу життя серед працівників ВНЗ міста та області, 8 жовтня 2010 року на базі кафедри фізичного виховання і спорту НСОЦ «Політехнік» відбулась Х обласна спартакіада між працівниками вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, присвячена Дню працівників освіти.

Підготовку змагань здійснювали управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації та обласна організація профспілки працівників освіти і науки.

У змаганнях, з 8 видів спорту (перетягування линви, плавання, міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шахи, гирьовий спорт, армспорт) брали участь 348 працівників з 12 навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.

1-ше місце виборола збірна команда працівників ТНТУ ім. І. Пулюя, яка обійшла команду факультету фізичного виховання ТНПУ та непереможну, до цього часу, команду ТНЕУ.

Вітаємо переможців змагань!

Найкращі спортсмени учасники змагань.
Баран І.О.(волейбол); Буняк О.А.(волейбол); Кульчицький З.Й.(гирьовий спорт); Казмірчук І.В. (армтспорт); Курко Я.В.(плавання); Мовчан Л.Т.(шахи); Мельничук О.В. (футбол); Мосейко В.О. (футбол); Стухляк П.Д. (перетягування линви, настільний теніс); Окіпний І.Б. (настільний теніс); Подольський І.З.(шахи); Федчишин О.Я.(плавання); Яцків І.М.(плавання);

Кафедра фізичного виховання і спорту