Вітаємо переможців змагань з волейболу!

8 - 10 листопада 2010 року листопада на базі спортивного комплексу «Політехнік» проходили змагання з волейболу серед факультетів I-V курсів в залік спартакіади Тернопільського національного технічного університету ім.І.Пулюя.

Серед 8 факультетів участь приймало 7 команд. Місця розподілились наступним чином:

• І - місце – механіко-технологічний факультет;
  • ІІ - місце – електромеханічний факультет;
  • ІІІ - місце – факультет переробних і харчових виробництв;
  • IV- місце – факультет управління і бізнесу виробництва;
  • V - місце – факультет комп’терних технологій;
  • VI - місце – факультет комп'ютерно інформаційних систем і програмної інженерії;
  • VІІ - місце – факультет контрольно-вимірювальних та радіо-комп'ютерних систем.

Вітаємо переможців змагань - збірну команду механіко-технологічного факультету, зокрема Ногу Володимира, Басарабовича Віктора, Шкляра Ігора, Ратушняка Олега, Древняка Володимира, Заєця Богдана, Шинкарика Олександра, Ващука Віталія, Шуста Михайла, Соляна Павла.

Бажаємо і далі покращувати свої результати, а в житті завжди влучати в поставлену ціль!