Засідання вченої ради

У вівторок, 23 листопада 2010 року, о 15.00 в ауд. 79 відбудеться засідання вченої ради ТНТУ з таким порядком денним:

1. Балотування щодо присвоєння вченого звання доцента: - к.т.н., доценту кафедри комп’ютерних наук Литвиненко Я.В.;
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.
  2. Про особливості організації навчального процесу за дистанційними технологіями.
    Доповідач: директор Інституту дистанційного навчання к.т.н., доц Шкодзінський О.К.; голова комісії з проблем навчання д.т.н., проф. Підгурський М.І.
  3. Про роботу факультету комп’ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії.
    Доповідач: декан ФІС, к.т.н., доц Митник М.М.; голова комісії з проблем навчання д.т.н., проф. Підгурський М.І.
  4. Про розширення переліку платних послуг, що надаються в університеті, та шляхи економії коштів.
    Доповідач: проректор з науково-методичної роботи к.т.н., доц. Дячук С.Ф.
  5. Обговорення листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-774 від 01.11.10 р. «Щодо недопущення порушень та недоліків, виявлених у Бердянському державному педагогічному університеті».
    Доповідач: в.о. першого проректора, проректора з навчальної роботи к.т.н., доц Митник М.М.
  6. Про представлення д.т.н., проф. Рогатинського Р.М. до присвоєння йому почесного звання «Заслужений працівник науки і техніки».
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.
  7. Про висунення на здобуття Державної премії в галузі науки і техніки наукової роботи «Туризм України: економічні та організаційні механізми розвитку».
    Доповідач: д.т.н., проф. Рогатинський Р.М.
  8. Про зміни у складі комісій вченої ради.
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.
  9. Затвердження рекомендацій НТР і НМР.