Спартакіада першокурсників з волейболу

З 22 по 25 листопада 2010 року на базі спортивного комплексу «Політехнік» проходила Спартакіада першокурсників з волейболу ТНТУ ім.І.Пулюя.

Участь в змаганнях приймали 8 факультетів. Місця розподілились наступним чином: І місце виборола команда факультету комп'ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії; на ІІ місці — команда факультету контрольно-вимірювальних та радіо-комп'ютерних систем; ІІІ місце зайняла команда механіко-технологічного факультету; ІV місце — команда факультету переробних і харчових виробництв; V місце — команда електромеханічного факультету; VІ місце – команда факультету економіки і підприємницької діяльності; VІІ місце — факультет комп’ютерних технологій; на VІІІ місці — факультет управління і бізнесу у виробництві.

Щиро вітаємо переможців змагань!