Спартакіада Університету серед першокурсників з шахів

З 16 по 18 листопада в ОМЦ «Політехнік» проводилась Спартакіада Університету серед першокурсників з шахів. В турнірі за швейцарською системою в 7 турів визначались кращі, як в особистому заліку, так і в командному.

В особистому заліку серед юнаків переміг першорозрядник Володимир Ковбасник гр.МВ-11 механіко-технологічного факультету, другим був - Поляков Ярослав гр..СП - 11 факультету ФІС, а третім - Богдан Наконечний гр.КА - 11 факультету ФКТ. Серед дівчат перемогла Надія Шишковська гр.ХО - 11, факультет ФХВ. Другою була – Петрощук Олександра гр.РП - 11 факультету ФРК, а третьою –Ларіна Каріна гр.ЕС - 11 факультету ЕМФ.

В командному заліку перемогли першокурсники факультету ФІС, другі – факультет ФРК, а треті – ЕМФ.

34 учасники радо вітали переможців та призерів турніру, адже під час змагання студенти відсвяткували День студента.