Дебати студентської молоді Тернополя на тему: «Яка модель національної безпеки є найбільш ефективною для України?»

30 листопада 2010 року з 11.00 до 14.00 відбудуться дебати студентської молоді ВНЗ м.Тернополя на тему:«Яка модель національної безпеки є найбільш ефективною для України?»

Реєстрація учасників 10.30 - 11.00

Дебати проводить Тернопільський науково-інформаційний центр європейської та євроатлантичної інтеграції спільно з Інститутом трансформації суспільства (М.Київ) під патронатом Міністерства закордонних справ України, Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільської обласної ради і Тернопільської міської ради, за підтримки Посольства Словацької Республіки в Україні.

Дебати проводяться за адресою: м. Тернопіль, вул. Руська, 56, Тернопільський національний технічний університет ім. Івана Пулюя, корпус 2, 3-й поверх, ауд. 58.