Андріївські вечорниці

13 грудня 2010 року студенти спеціальності «Психологія» (групи БП-31, БП-41) Тернопільського національного технічного університету ім.І.Пулюя організували та провели театралізоване дійство «Андріївські вечорниці», які відбулися в корпусі №7, ауд. 207. Роль господині вечорниць виконувала наставник навчальних груп доцент кафедри психології у виробничій сфері Періг Ірина Мирославівна.

Кожен з присутніх був учасником збереження і відновлення традицій українського народу. Завдяки спільній відданій підготовці, декораціям створили затишну атмосферу української хати.

В програмі святкування було включено: виставу, гадання, кусання калити, застосування давнього психотерапевтичного методу наших прабабусь – виготовлення ляльки-мотанки, танцювальні та пісенні етноконкурси, гумористичні сценки тощо.

Смакували національні страви – вареники з картоплею, капустою, вишнями, млинці, медяники, пухнасті пампушки.

Культурний захід проводився з благодійною метою (зібрані кошти використані на придбання подарунків дітям-сиротам).

Свято вдалося на славу, адже на вечорницях обов’язковими були: знання українських традицій, одяг в українському стилі та гарний настрій.