«КРАСУНЯ ТНТУ ім.І.Пулюя»

Перший день весни приніс нашому університету визначну подію. Відбувся конкурс Красуня ТНТУ. В ньому взяли участь 11 конкурсанток, які представляли факультети університету.

Подія проводилась за ініціативи студентського самоврядування та студентського профкому університету, основною метою якої була популяризація жіночої краси у поєднанні з розумом, а також виявлення найкращих і гідних представниць університету в світі краси.

На дівчат чекали різноманітні конкурси. Перший конкурс — представлення, у якому красуні розповідали про себе.

Далі був вихід в українських народних костюмах. Найбільше порадував глядачів конкурс талантів, де учасниці проявили себе у співах, танцях, кулінарній, театральній та дизайнерській майстерності.

Звичайно ж не обійшлось без інтелектуального конкурс, а саме вихід з найрізноманітніших ситуацій життя, з яким наші учасниці справились блискуче. Завершило конкурсну частину дефіле у вечірніх платтях.

У перервах між конкурсами глядачів розважали співочі й танцювальні номери, а також команди КВК. Спонсорами заходу стали фотостудія «Шоколада», кінотеатр «Cinema City», косметична компанія Mary Kаy, ресторан «Арт авеню» та профком університету.

Здобула перемогу в конкурсі та отримала титул «Красуня ТНТУ ім. І Пулюя» та «Міс Глядацьких симпатій» учасниця під номером 1 — Паренна Ірина Мирославівна(МТФ); титул «Перша віце-міс» (№7) — Харчук Юлія(МТФ); титул «Друга віце-міс»(№9) — Скопецька Вікторія(ФПД).

• «Міс Креативність» (№8) — Кузів Марія(ФБФ);
  • «Міс Інтелектуальність» (№5) — Дзядик Ольга(ФІС);
  • «Міс Елегантність» (№6) — Мороз Наталя(ФІС);
  • «Міс Ніжність» (№11) — Пищ Христина(ЕМФ);
  • «Міс Стиль» (№3) — Дишкант Софія(ЕМФ);
  • «Міс Чарнівність» (№2) — Дупак Вікторія(ФПД);
  • «Міс Усмішка» (№4) — Майловська Христина(ФХВ);
  • «Міс Грація» (№10) — Стрільчук Маряна(ФХВ).

Вітаємо найкрасивіших і найталановитіших представниць прекрасної половини університетського студентства.

Антонів Зоряна ЕМ-11