УГОДА ПРО СПІВПРАЦЮ

10 березня 2011 року обласний центр зайнятості підписав угоду про співпрацю з Тернопільським національним технічним університетом імені Івана Пулюя. Предметом угоди є співробітництво з питань сприяння працевлаштуванню незайнятій молоді.

Згідно з угодою обидві сторони надаватимуть інформаційні та консультаційні послуги з питань попиту на ринку праці, наявності вільних робочих місць (вакантних посад), можливості тимчасової і вторинної зайнятості, проводитимуть спільні семінари, науково-практичні конференції, круглі столи щодо соціального захисту, організації зайнятості та профнавчання різних категорій молоді.

За участю служби зайнятості також буде проводитися опитування і анкетування студентів з метою вивчення їхніх потреб у працевлаштуванні.