День відкритих дверей

12 - 13 березня 2011 року в Тернопільському національному технічному університеті ім.І.Пулюя проходили ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ.

Впродовж цих двох днів майбутні абітурієнти та їхні батьки могли здійснити екскурсії кафедрами та лабораторіями університету, поспілкуватись із ректором та деканами факультетів, отримати відповіді на актуальні питання. А ще їх чекало багато цікавого: перегляд відеофільму про ТНТУ ім.І.Пулюя, виступи слухачів підготовчого відділення для іноземних громадян, зокрема читання поезії Шевченка мовою оригіналу Куідішом Хішамом, прекрасний східний танець виконували Бельмекнассі Меріем, Лемріс Хінд та Бен Аззуз Фатіма Еззахра, зачаровували своїм піснеспівом Лагеріеб Ель Галіа, Нжелака Казонго Лонг ва Діедон та Ломбото Імель.

Як зазначив ректор, Петро Ясній, в університеті діє триєдина система підготовки - НАВЧИТИ, ВИХОВАТИ, ОЗДОРОВИТИ і безумовно сприяє цьому висока матеріально-технічна база, 50-літній досвід та кваліфікований професорсько-викладацький склад вузу.

Подібні заходи вже стали доброю традицією нашого університету.