Змагання з волейболу

З 28 лютого по 4 березня 2011р. в спортивному комплексі Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка проходила VІ літня Універсіада Тернопільського обласного управління з фізичного виховання та спорту МОН України з волейболу серед ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації.

Участь у змаганнях приймало сім чоловічих команд. Честь ТНТУ ім. І.Пулюя захищала збірна команда університету юнаків з волейболу яка виборола почесне ІІ місце. Вітаємо!

Кращими гравцями у команді ТНТУ ім. І.Пулюя були: Ратушняк Олег (гр. МЗ – 41); Дутчак Тарас (гр. ХСс – 41); Нога Володимир (гр.МРс – 41); Томашевський Андрій (гр. ЕС – 51); Гандзюк Олександр (гр. КА – 41); Голуб Олександр (гр. КА – 21).

Команду до змагань готувала доцент кафедри фізичного виховання і спорту Галіздра А.А.

Спортивний клуб, кафедра фізичного виховання і спорту.