Семінар «Особливості ринку праці в Тернопільській області»

17 березня 2011 року в ТНТУ ім.І.Пулюя пройшов семінар: «Особливості ринку праці в Тернопільській області».

В семінарі взяли участь заступник директора Тернопільського обласного центру зайнятості, Довжук Б.С., в.о.першого проректора, проректора з навчальної роботи ТНТУ ім.І.Пулюя, Митник М.М., начальник відділу працевлаштування та практичної підготовки студентів ТНТУ ім.І.Пулюя, Равлів І.П.

Мета даного заходу полягала у тому, щоб зорієнтувати молодь на ринку праці. Як зазначив начальник відділу працевлаштування та практичної підготовки студентів ТНТУ ім.І.Пулюя, Равлів І.П., в університеті заплановано низку заходів, спрямованих на працевлаштування студентів.

Зустріч була побудована на двосторонній моделі, адже студенство мало змогу ставити запитання і отримувати відповіді на них.