29 березня 2011 року о 15.00 в ауд. 79 відбудеться засідання вченої ради університету з таким порядком денним:

1. Про роботу аспірантури і підготовку науково-педагогічних кадрів.

Доповідач: проректор з наукової роботи проф. Рогатинський Р.М., голова комісії з питань науки проф. Кривень В.А.

2. Про вдосконалення виховної роботи в університеті.

Доповідач: начальник відділу виховної роботи і зв‘язків з громадськістю Герман О.М.; голова студради університету; голова комісії з питань виховної роботи та студентського самоврядування Курко Я.В.

3. Затвердження Положення про виховну раду.

Доповідач: начальник відділу виховної роботи і зв‘язків з громадськістю Герман О.М., голова студради університету; голова комісії з питань виховної роботи та студентського самоврядування Курко Я.В.

4. Затвердження Положення про виховний відділ і відділ зв‘язків з громадськістю.

5. Затвердження змін до Положення про центр міжнародного співробітництва.

Доповідач: проректор з науково-методичної роботи Дячук С.Ф.

6. Затвердження Положення про платні послуги аспірантури.

Доповідач: проректор з наукової роботи проф. Рогатинський Р.М.

7. Затвердження Положення про бухгалтерську службу університету.

Доповідач: головний бухгалтер Марценко Г.В.

8. Затвердження положення про експериментальну науково-дослідну лабораторію «Інновації в науці, техніці, економіці, підприємництві та адмініструванні (Еліта)».

Доповідач: проф. Андрушків Б.М.

9. Про висунення кандидатур на відзначення відомчими нагородами МОН України.

Доповідач: голова атестаційної комісії доц. Лупенко А.М.

10. Про зміни у складі атестаційної комісії.

Доповідач: голова атестаційної комісії доц. Лупенко А.М.

11. Затвердження рекомендації НТР.

Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.