Змагання з плавання

30 березня 2011 року в комплексі «Політехнік» відбулися змагання з плавання в залік Спартакіади ТНТУ ім. Івана Пулюя, де приймали участь 68 студентів з семи факультетів (ФРК, ЕМФ, ФБВ, ФКТ, ФХВ, ФІС, МТФ).

Переможцями та призерами змагань стали:

Колач Анастасія (ФІС) – 50м в/с, Павлюк Мирослава (ФКТ) – 50м в/с, Паренна Ірина (МТФ) – 50м в/с, Антонюк Олександр (МТФ) – 50м в/с, Галатович Дмитро (МТФ) – 50м в/с, Чепига Володимир (МТФ) – 50м в/с, Левченко Євгенія (ФБВ) – 50м н/с, Антонюк Андрій (ФІС) – 50м н/с, Коліно Сергій (ФБВ) – 50м н/с, Брошко Михайло (ЕМФ) – 50м н/с, Линва Світлана (ФХВ) – 50м брас, Антонюк Олександр (МТФ) – 50м брас, Кульчицький Іван (ФХВ) – 50м брас, Дживак Тарас (ФБВ) – 50м брас.

В естафетному плаванні 4х50м в/с перше місце зайняла комада МТФ, другою була команда ФХВ, третьою – ФІС.

У загальнокомандному заліку переможцями стали студенти команди МТФ, другими були студенти ФІС, третіми – ФХВ.

Треба відмітити, що вперше за 6 років проведення змагань такого рангу, прийшли підтримати своїх студентів декани факультетів та їх заступники.

Кафедра фізичного виховання і спорту