«Свято іменинника» у школі-інтернаті

6 квітня 2011 року студенти нашого університету разом з представниками товариства українських студентів-католиків «Обнова» відвідали спеціальну загальноосвітню школу-інтернат І−ІІ ст., що у Новому селі Підволочиського району.

Цей візит був приурочений радісній події — Дню іменинника.

Піднесений настрій, концерт, солодощі, іграшки, конкурси, розваги та частину сердечного тепла від «університетських посланців» отримали рівно 58 іменинників цього свята.

«Основна мета таких заходів — це подарувати дітям незабутні враження та свою любов, яка безумовно залишається найкращим подарунком. Ті студенти, які щоразу беруть участь в подібних акціях, по-іншому дивляться на реалії життя» — так прокоментувала благодійний візит завідувач кафедри іноземних мов і першозасновниця та організатор акції, Кухарська Вікторія Богданівна.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до цієї благородної справи.