Фестиваль писанкарства

Наші студенти з Республіки Таджикистан Курбанов Бехрус (ІБМ - 21) та Хоркашова Каміла (ІБМ - 31) відвідали стародавнє місто Львів, де взяли участь у ІІ міжнародному фестивалі «Лемківська писанка» (2-3 квітня 2011р.).

Бехруз та Каміла долучилися до прадавнього мистецтва українців з ініціативи старшого викладача кафедри іноземних мов, к.філол.н. Гавдиди Наталії Іванівни, яка запропонувала іноземним студентам проявити свої художні здібності у творчому процесі писанкарства. Це непросте ремесло перейняли вони від Ярослава Осадци, керівника гуртків Тернопільського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, який і супроводжував наших студентів під час поїздки.

Зі Львова Бехруз та Каміла привезли незабутні враження, почесні нагороди та світлини, що відображають колорит фестивалю.