Змагання з плавання

12 - 13 квітня 2011 року на базі спортивного комплексу «Політехнік» проходили змагання з плавання серед вищих навчальних закладів ІІІ–VІ рівнів акредитації в залік VІ літньої Універсіади Тернопільського обласного управління з фізичного виховання та спорту, управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

У змаганнях взяли участь 5 збірних команд вищих навчальних закладів м. Тернополя.

Вітаємо переможців змагань - збірну команду №1 Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя. Склад команди: Антонюк Олександр(МТФ), Галатович Дмитро(МТФ), Ренкас Дмитро(ФКТ), Чепига Володимир(МТФ), Левченко Євгенія(ФБВ), Антонюк Андрій(ФІС), Воронцов Богдан(ФРК), Кульчицький Іван(ФХВ), Кінаш Дмитро(ФХВ), Дживак Тарас(ФБВ), Верещук Віталій(ФІС), Гайда Назар(ФІС), Шинкар Олег(ФХВ), Юрчак Андрій(ФРК).

Вітаємо призерів змагань (3-тє місце) - збірну команду №2 Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя. Склад команди: Гевко Тарас(ФІС), Хом’яківський Павло(ФХВ), Колач Анастасія (ФІС), Загребельний Володимир(ФХВ), Коліно Сергій(ФБВ), Мілян Максим(ФКТ), Вітрук Ігор(ФІС), Вітрук Роман(ФІС), Когут Микола(МТФ), Левицький Назар(МТФ), Шмігель Ігор(МТФ), Карп Іван(ФКТ), Шимчук Артем(ФКТ), Шелепило Олег(МТФ), Вальків Олег(ФБВ).

Команди до змагань підготували: зав. кафедри фіз. виховання і спорту Курко Я.В. та ст. викладач кафедри Федчишин О.Я.

Бажаємо і надалі покращувати свої результати, а в житті завжди бути першими.

Кафедра фiзичного виховання i спорту.