Мистецький проект

З 11 по 15 квітня у місті Люнебург (Німеччина) проходив «Художній мистецький проект», у якому брали участь студенти з трьох країн: Німеччини, Польщі, України.

Зокрема із нашого університету участь у проекті узяла студентка групи ЕМ-41 Михайлишина Людмила.

Пртягом одного тижня художниці Люнебурга навчали студентів мистецтву, художнього малювання на полотні, малювання акриловими фарбами.

«Особисто для мене – це був навчальний проект, – говорить Людмила, – так як я вперше малювала на полотні. Здавалось, що буде складно, але коли узяла пензель у руки усе малювалось само собою. Також у перший день нам провели незабутню екскурсію містом. Місто приємних людей, яке наповнене чарівністю і загадковістю, у ньому усе живе, цвіте і наповнюється яскравим сонечком, яке освічує високі костели, ратушу, будинки.»