День факультету

27 квітня 2011 року студенти електромеханічного факультету ТНТУ ім.І.Пулюя відсвяткували День факультету в палаці культури «Ватра».

До свята готувалися заздалегідь: детально складали сценарій вечора, обирали ведучих, шукали кращі мистецькі, пісенні і конкурсні номери серед студентів та студентських груп факультету.

А далі були танці, пісні, аукціони, конкурси, в яких брали участь студенти і викладачі, а також спільні змагання викладачів і студентів, які відзначалися нагородами, подарунками, грамотами.

Святкова невимушена атмосфера, веселий настрій, цікава і змістовна організація святкування тривали до опівночі. Свято закінчилося, але тільки в цьому році. Студенти, викладачі вже з новими планами та ідеями святкування наступного Дня факультету розходились по домівках.

Богдан Оробчук,
заступник декана ЕМФ