У четвер, 5 травня 2011 року, відбудеться засідання вченої ради університету з порядком денним:

1. Балотування щодо присвоєння вченого звання доцента к.е.н. Вацик Н.І.
Доповідач: вчений секретар к.т.н., доц. Крамар Г.М.

2. Балотування щодо обрання на посаду завідувача кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин д.т.н., проф. Луціва І.В.
Доповідач: вчений секретар к.т.н., доц. Крамар Г.М.

3. Про роботу Гусятинського коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя.
Доповідач: директор Гусятинського коледжу ТНТУ к.т.н. доц. Зеленський К.В.; голова комісії з проблем навчання д.т.н., проф. Підгурський К.В.

4. Затвердження Положення про надання платних послуг науково-технічної бібліотеки ТНТУ.
Доповідач: директор НТБ Онисько Г.Я.

5. Затвердження Положення про порядок обліку, реєстрацію, формування, провадження і зберігання особових справ вступників на навчання та осіб, які здобувають післядипломну та другу вищу освіту, вступників до аспірантури, докторантури, аспірантів та докторантів, здобувачів наукових ступенів кандидатів, докторів наук, в тому числі іноземців у ТНТУ ім.І.Пулюя.
Доповідач: Начальник РСВ Габрук О.В.

6. Затвердження уніфікованих вимог до електронних навчальних курсів у ТНТУ ім. І.Пулюя.
Доповідач: директор інституту дистанційного навчання к.т.н., доц. Шкодзінський О.К.

7. Внесення змін і доповнень до Положення про рейтингову систему оцінювання якості роботи НПП університету.
Доповідач: вчений секретар к.т.н., доц Крамар Г.М.

8. Затвердження рекомендацій НТР.
Доповідач: вчений секретар к.т.н., доц Крамар Г.М.