Міжнародна науково-практична конференція

20 травня 2011 року на базі ТНТУ ім.І.Пулюя проходила Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання рекламно-інформаційного забезпечення туристично-рекреаційної галузі у рамках проведення «Євро-2012».

Співорганізаторами конференції були:

• Головне управління з питань туризму Тернопільської обласної державної адміністрації
  • Інститут міжнародної економіки та інформаційних технологій МАУП м. Київ
  • Національний технічний університет «КПІ»
  • Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
  • Ягелонський університет м. Краків, Польща
  • Державний технічний університет, м. Брест, Білорусія
  • Державний університет м. Барановичі, Білорусія
  • Тернопільська обласна організація Українського союзу науково-технічної інтелігенції (ТООУСНТІ)

У конференції взяли участь понад 60 чоловік, зокрема, гості із навчальних закладів і практики з підприємств туризму м.Києва, м.Львова, м.Івано-Франківська, м.Запоріжжя, м.Тернополя і Тернопільської області, представники обладміністрації і міської ради.

Вела конференцію заступник голови організаційного комітету, к.е.н., доцент кафедри промислового маркетингу ТНТУ ім.І.Пулюя Голда Н.М.

Вітальне слово мовили: в.о. першого проректора, проректора з навчальної роботи ТНТУ ім.І.Пулюя Митник М.М.; к.е.н., професор, завідувач кафедри промислового маркетингу ТНТУ ім.І.Пулюя Федорович Р.В.; д.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту підприємницької діяльності Андрушків Б.М.; заступник міського голови Тернополя з гуманітарних питань Бицюра Л.О.; начальник Управління з питань туризму Тернопільської обласної державної адміністрації Серета Л.Й. та директор Комунального підприємства Тернопільської обласної ради "Тернопільський обласний інформаційно-туристичний краєзнавчий центр" Римар Л.М.

На пленарному засіданні доповідали:

• Шульгіна Л.М., д.е.н., професор кафедри менеджменту КНПУ "КПІ" ― "Методологія впровадження маркетингового управління на туристичних підприємствах";
  • Заставецька О.В., д.г.н., професор, завідувач кафедри географії України і туризму ТНПУ ім.В.Гнатюка ― "Про доцільність організації екстремального туризму у чорнобильській зоні"
  • Парацій В., завідувач науково-дослідного відділу Державного історико-архітектурного заповідника у м.Бережани ― "Екскурсійні маршрути по Бережанщині: традиції, сучасні розробки, перспективні осмислення";
  • Ковальчук М.А., викладач географії Гусятинського коледжу ― "Перспективи розвитку туризму на прикладі екоглого-туристичного маршруту "Медобори-Товтри";
  • Рудакевич М.І., д.д.у., професор, завідувач кафедри промислового маркетингу ТНТУ ім.І.Пулюя ― "Організаційно-правові засади державної політики туризму в Україні".

Підвела підсумки пленарного засідання декан факультету економіки і підприємницької діяльності, к.е.н., доцент Ціх Г.В.

Після обідньої перерви учасники конференції продовжили роботу у секціях за такими тематичними напрямками:

1. Науково-методичні напрямки оцінювання природно-рекреаційних ресурсів регіону.
  2. Державна політика у сфері туризму України.
  3. Проблеми та перспективи розвитку спеціалізованих видів туризму.
  4. Використання архітектурних пам’яток та історичних постатей у туристичній діяльності.
  5. Менеджмент туризму: підготовка фахівців для туристичної галузі у розрізі «Евро-2012».
  6. Маркетингова підтримка та рекламно-інформаційне забезпечення туристичної галузі.
  7. Фінансова підтримка туристичної галузі.

Цей захід дозволив висвітлити результати наукових досліджень з проблем моделювання, планування та управління маркетинговою діяльністю туристичних підприємств; концептуальні засади розвитку туристичної галузі в умовах маркетингової орієнтації, маркетингових технологій сфери туризму.