Організаційне засідання виховної ради

31 травня 2011 року в залі засідань вченої ради ТНТУ ім.І.Пулюя (ауд.79, навч. корпус №2) відбудеться організаційне засідання виховної ради. Початок о 15.00 год.

В порядку денному засідання будуть розглянуті такі питання:

• Загрозливі тенденції технократизації та схематизації виховного та гуманітарного напрямків діяльності у сучасній системі вищої освіти.
  • Здобутки і шляхи вдосконалення триєдиної моделі навчально-виховної роботи в університеті.
  • Покращення діяльності інституту кураторства: форми роботи, планування заходів в групах та в гуртожитках. Індивідуальна робота із студентами.
  • Пропозиції та доповнення до koncepcia.doc (DOC, 79.0 KiB)

">«Концепції виховної роботи в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя» й pamiatka_kuratora.doc (DOC, 43.0 KiB)

">«Пам’ятки куратора».
  • Форми і шляхи співпраці поміж структурними підрозділами та університетом й обмін досвідом у питаннях проведення виховної роботи.
  • Питання мистецької та спортивної діяльності в університеті, як складові виховної роботи та шляхи розкриття здібностей й самореалізації студентів.
  • Місце кафедр та викладачів у гуманітарному та виховному процесі та виховна праця серед викладачів та співпрацівників університету.
  • Обговорення основних напрямків виховної роботи на 2011-2012 навчальний рік.

Запрошуються бажаючі внести свої пропозиції чи виступити із зазначених питань.