Х літня Універсіада України з плавання

27 - 30 травня 2011 року у м. Дніпродзержинську проходила Х літня Універсіада України з плавання. У змаганнях брали участь 59 найсильніших збірних команд з плавання вищих навчальних закладів України.

Збірна команда нашого університету у своїй підгрупі (університети з чисельністю студентів денної форми навчання 5тисяч) виборола 1-ше місце з кількістю набраних 199,5 очок.

У загальнокомандному заліку наша збірна посіла 19 місце.

У змаганнях приймали участь студенти: Антонюк Олександр (МТФ), Антонюк Андрій (ФІС), Галатович Дмитро (МТФ), Ренкас Дмитро (ФКТ), Чепига Володимир (МТФ), Левченко Євгенія (ФБВ), Кінаш Дмитро (ФХВ), Юрчак Андрій (ФРК).

Команду до змагань підготували: зав. кафедри фіз. виховання і спорту Курко Я.В. та ст. викладач кафедри Федчишин О.Я.

Бажаємо і надалі покращувати свої результати, а в житті бути завжди першими.

Кафедра фiзичного виховання i спорту.