Засідання Наглядової ради ТНТУ ім.І.Пулюя

9 червня 2011 року відбулось засідання Наглядової ради Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

На раді були присутні: голова Наглядової ради ТНТУ ім.І.Пулюя, Голова Західного наукового центру НАН України Назарчук Зеновій Григорович; члени Наглядової ради ― Голова наглядової ради Всеукраїнського депозитарію цінних паперів, екс віце-прем’єр міністр України Роговий Василь Васильович; директор Тернопільської обласної дирекції АТ «Райффайзен банк Аваль» Стельмах Микола Максимович; генеральний директор Тернопільської світлотехнічної корпорації «Ватра» Щиренко Василь Васильович; вище керівництво ТНТУ ім.І.Пулюя на чолі з ректором Яснієм Петром Володимировичем.

Порядок денний засідання:

1. Перспективи розвитку університету в 2011/2012 н.р.
    Доповідачі: Назарчук З.Т., Ясній П.В.
  2. Визначення основних напрямів підготовки фахівців в університеті та формування державного замовлення на їх підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації.
    Доповідачі: Роговий В.В., Ясній П.В.
  3. Про фінансування діяльності університету та розвиток його матеріально-технічної бази.
    Доповідачі: Стельмах М.М., Ясній П.В.