Перший випуск факультету по роботі з іноземними студентами

29 червня 2011 року в ТНТУ ім.І.Пулюя відбувся перший випуск факультету по роботі з іноземними студентами. Навчання в університеті успішно завершили перші п'ять бакалаврів-іноземців, зокрема Ашіру Аделеку Казеем (Нігерія), Омотошу Адедоїн Доркас (Нігерія), Росанво Бабатунде Адевале (Нігерія), Сінг Паван Вір (Індія), Шодіпо Адейінка Адегоріола (Нігерія). Це випускники денної форми навчання напряму «Менеджмент».

Дипломованих фахівців привітали: ректор університету Ясній П.В., проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф., в.о. декана ФРІ Ковалюк Б.П., завідувач кафедри іноземних мов Кухарська В.Б.

Навзаєм зі словами вдячності всім викладачам, деканам, ректорові університету виступило іноземне студенство. Беззаперечно, це був трепетний момент, адже у багатьох на обличчі з'явилась щаслива сльоза та ностальгія.

Свято вдалось, пам'ять про нього житиме у серці кожного та на прекрасних фото.

Хай щастить вам у дорозі нового життя, шановні випускники!