Студенти ТНТУ імені Івана Пулюя напрямку «Програмна інженерія» групи СП-31 : Каширець Володимир, Снігур Ігор, Коваль Богдан, Петрик Марія, Бакалець Василь, проходили літню технологічну практику в київському офісі компанії Open Group впродовж червня-липня 2011 року. Під час проходження практики студенти мали змогу спостерігати за роботою команди професійних програмістів над проектом та виконували окремі частини проекту під керівництвом менеджера групи. Вислухавши лекції, студенти розробили власний проект під наглядом досвідченого професіонала.

Open Group – одна з провідних французьких компаній в галузі cтворення програмного забезпечення та інформаційних технологій. В Україні має три офіси : Київ(Java EE), Харків(.NET),Тернопіль(C#,Java EE).