«Студент року - 2011»

Студентський профком університету запрошує до участі в обласному щорічному конкурсі «Студент року - 2011».

Відзначення кращих студентів області буде проводитись у наступних номінаціях:

• "Прометей науки" – студенти, які досягли високих злетів у науковій роботі;
  • у номінації "Творчий злет" будуть нагороджені студенти-митці;
  • "Вдалий старт" – студенти-спортсмени;
  • у номінації "Молода генерація" нагороди отримають студенти, енергія, розум і праця яких сповнені єдиною метою - служити своєму народові, будувати українську державу;
  • у номінації "Товариське плече" – лідери студентського профспілкового руху;

Для участі в конкурсі потрібно до 7 жовтня 2011 року поточного року заповнити і подати у студентський профком (Кравець Олег Ігорович, корпус №3 к. 25 тел. 52-75-84, e-mail: kravets_o@tstu.edu.ua) анкету та відповідні документи, що підтверджують участь конкурсанта у наукових конференціях, олімпіадах, різноманітних конкурсах, фестивалях, турнірах, спартакіадах тощо.

Всі учасники конкурсу будуть запрошені на святкову програму, приурочену Дню студента. Дипломанти конкурсу (5 призових місць у кожній номінації) будуть нагороджені грамотами. Переможці конкурсу (1 призове у кожній номінації) нагороджуються “Золотим Спудеєм”, дипломом та грошовою нагородою (або цінним подарунком).

Детальнішу інформацію можна отримати в студентському профкомі (к3-25) або за телефоном 52-75-84.