14 - 15 вересня 2011 року делегація Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя у складі ректора Яснія Петра Володимировича та першого проректора Митника Миколи Мирославовича перебувала з офіційним візитом у Санкт-Петербурзькому державному електротехнічному університеті «ЛЭТИ» (Російська Федерація).

В ході зустрічі сторонами досягнуто домовленість про розробку спільних магістерських програм подвійного диплому між Санкт-Петербурзьким державним електротехнічним університетом «ЛЭТИ» та Тернопільським національним технічним університетом імені І.Пулюя за спеціальностями «8.05010201 Комп’ютерні системи та мережі», «8.05020201 Автоматизоване управління технологічними процесами», «8.05100302 Прилади і системи точної механіки».

16 вересня у Москві в Російському державному гуманітарному університеті відбулася зустріч працівників вищої освіти та університетської науки Російської Федерації та України, у якій прийняв участь і ректор ТНТУ, Петро Володимирович Ясній.

За результатами переговорів між Тернопільським національним технічним університетом імені Івана Пулюя та Санкт-Петербурзьким державним електротехнічним університетом «ЛЭТИ» підписано угоду про співпрацю в сфері освіти та науки http://osvita.com/uk/news/17-09-2011/1316263490/.