Спартакіада першокурсників

Крос

Ще вчорашні абітурієнти, а нині студенти-першокурсники нашого вишу свою Спартакіаду, що складається з 7 видів спорту розпочали саме із легкоатлетичного кросу. Понад 50 учасників, які представляли 8 факультетів (окрім ФПД), 9 жовтня вийшли на старт, щоб визначити переможців у одному з видів «королеви спорту». З вітальним словом до учасників змагань звернувся завідувач кафедри фізичного виховання і спорту Я.В. Курко, а далі головний суддя змагань І.А. Салук оголосив правила та програму змагань.

Першими стартували дівчата. Напружена боротьба тривала до останніх метрів дистанції, яку найшвидше подолала Оксана Олійник (ПМ-11), другої фінішувала Юлія Рарок (КА-11), третьою – Тетяна Пітура (БМ-11). У два рази довшу дистанцію серед юнаків з великим відривом виграв також студент групи ПМ-11 Микола Малиш. Друге місце посів Володимир Лучко (ЕМЕ-11) і замкнув трійку призерів Святослав Паламарчук (КА-11).

У командному заліку серед факультетів наступні місця: 1 – ФКТ; 2 – ФІС; 3 – ФБВ; 4 – ФРК; 5 – МТФ; 6 – ФРІ; 7 – ЕМФ; 8 – ФХВ.