«Економіка природокористування і охорони навколишнього природного середовища»

Згідно наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1187 від 13.10.2011 р. на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського оголошується конкурс студентських наукових робіт «Економіка природокористування і охорони навколишнього природного середовища». Метою конкурсу є стимулювання участі творчої молоді у вирішенні актуальних проблем сталого розвитку, економіки природокористування, впровадження конкретних пропозицій у сферу раціонального природокористування, виявлення нових дослідників-науковців.

Термін проведення конкурсу з 1 жовтня 2011 р. до березня 2012 р. у 2 тури:

• перший тур – з 1 жовтня 2011 р. до 31 грудня 2011 р. у вищих навчальних закладах;
  • другий тур – січень-березень 2012 р. у базовому навчальному закладі (Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського).

Термін подання робіт на ІІ-й тур Конкурсу до 20 січня 2012 р. визначається за поштовим штемпелем.

Підведення підсумків та нагородження переможців відбудеться в урочистій обстановці в м. Кременчуці на підсумковій конференції 23-24 березня 2012 р.

Конкурсна робота повинна відповідати вимогам Положення про конкурс наукових студентських робіт «Економіка природокористування та охорони навколишнього природного середовища» (Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1187 від 13.10.2011 р.).

Конкурсні роботи необхідно надсилати за на адресу оргкомітету:
Ауд. 5409, б. 20, вул. Першотравнева, м. Кременчук, Полтавська обл., 39600.
Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського.
Кафедра економіки КНУ ім. М. Остроградського, Оргкомітет Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт «Економіка природокористування та охорони навколишнього природного середовища»

Тел. (05366) 3-10-15 кафедра економіки.

Відповідальні за акумуляцію робіт:
доцент кафедри економіки, к.е.н. Квятковська Любов Абрамівна (тел. 066-123-57-29) та ст. викладач кафедри економіки Іщенко Світлана Вікторівна (067-959-47-11).

Оргкомітет конкурсу