Вітаємо!

Вітаємо кращих працівників та студентів нашого університету, які відповідно до державної бюджетної програми 2201250 «Навчання, стажування, підвищення кваліфікації студентів, аспірантів, науково-педагогічних та педагогічних працівників за кордоном» та за рішенням Конкурсної комісії направлені на навчання і стажування у провідні закордонні навчальні заклади.

Зокрема, наші привітання линуть к.т.н., доц. Загородній Наталії Володимирівній (Університет Північного Іллінойсу, США); аспіранту 1-го року підготовки Луцик Надії Степанівній (Університет Блеза Паскаля, Франція); к.ф.-м.н., доц. Муль Олені Владленівній (Кембриджський університет, Великобританія); к.т.н., доц. Петрику Михайлу Романовичу (Університет П'єра і Марії Кюрі, Франція); аспіранту 1-го року підготовки Яснію Володимиру Петровичу (Університет Блеза Паскаля, Франція); студенту магістратури Яськів Анні Володимирівній (Каліфорнійський університет, США).

Успіхів, натхнення та нових перемог!