Вітаємо!

Команда кафедри приладів і контрольно-вимірювальних систем у складі студ. гр. РК-51 Величка Романа та Мальованого Павла зайняла 2 місце у міжнародній відкритій олімпіаді з програмування для мікропроцесорних систем (заочний тур), яка проходила 16 листопада 2011р. на базі НУ «Київський політехнічний інститут». Брали участь у олімпіаді 41 команда (турнірна таблиця учасни-ків). Команди повинні були вирішити 6 завдань, що полягали в написанні і відлагодженні програм для мікроконтролера із використанням навчально-лабораторного стенду «EV8031/AVR». Крім правильності виконання задачі оцінювалася також ефективність (мінімальність) коду програми.

Вітаємо команду і її тренера (аспірант Стрембіцький М.О.) і бажаємо нових успіхів у очному турі весною 2012 р.

Детальнішу інформацію про олімпіаду, а також відео про процедуру проведення можна подивитися на сайті олімпіади.

Запрошуємо студентів інших кафедр до участі у внутрішньоуніверситетській олімпіаді для попереднього відбору на очний тур міжнародної олімпіади. Бажаючим звертатись на каф. ПВ prilady@tu.edu.te.ua, або повідомити на (форумі кафедри).