Бал-маскарад

Усі в дитинстві мріють потрапити на справжній бал-маскарад, уявляють себе принцесами та принцами, але... Лише для найбільш завзятих мрійників такі бажання можуть здійснюватися!

30 листопада 2011 року студенти факультету економіки і підприємницької діяльності забарвили одноманітність студентського життя фейєрверком балу-маскараду, родзинкою якого стали маски.

На це дійство запросили не лише студентів, а й викладачів. Усі разом досхочу насолодилися чарами запальних ритмів.

Вальс – основний танець кожного балу. Студенти нашого факультету продемонстрували усім свою хореографічну майстерність, а у відповідь гості свята мовою пластики розповіли історію кохання у танці «Румба».

Прелюдією балу-маскараду став прекрасний танець «Фламенко», а згодом хореограф надав можливість усім бажаючим взяти участь у майстер-класі. Під час балу був проведений конкурс на найкращу жіночу та чоловічу маски, переможцями якого стали Лідія Дерень та Сергій Гарматій .

Гості дійства мали можливість почастувати солодким фуршетом із фруктів та кулінарним шедевром під назвою «Шоколадний фонтан», який створила Юлія Кулик.

Ведучими балу-маскараду були Ярослав Турчин та Аліна Бакан.

Завершили урочистий вечір піснею у виконанні Вікторії Дупак та спільним святковим танцем.