Кафедра вищої математики

Історія кафедри

Історія кафедри починалася в 1960 році, коли був заснований загальнотехнічний факультет Львівського політехнічного інституту. Першим представником і організатором майбутньої кафедри вищої математики була Мельник Діна Пилипівна, яка з 1 вересня 1960 року працювала старшим викладачем і керувала секцією математики загальнотехнічного факультету.

В 1963 році була утворена кафедра вищої математики і Мельник Діна Пилипівна була обрана на посаду виконуючого обов’язки завідувача кафедри. На цій посаді працювала до 1969 року.

У жовтні 1969 року завідувачем кафедри став Чуріков Віктор Андрійович і працював на цій посаді до лютого 1974 року.

З березня 1974 року по грудень 1983 року завідувачем кафедри вищої математики ТФ ЛПІ був Сіренко Іван Григорович.

Із 1984 року кафедру вищої математики очолює Шелестовський Борис Григорович.

На кафедрі працювали: Сіренко Іван Григорович, Коба Костянтин Олексійович, Жук Наталія Петрівна, Крочак Адам Михайлович, Дроговоз Зінаїда Іванівна, Мильніков Володимир Васильович, Єрьоменко Валерій Васильович, Попович Богдан Іванович, Іващук Дмитро Васильович, Данчак Петро Іванович, Добротвор Ігор Григорович, Габрусєв Валерій Григорович, Цимбалюк Любов Іванівна, Козбур Галина Володимирівна, Блащак Наталія Іванівна, Ясінський Анатолій Васильович, Демчишин Омелян Іванович, Фурсевич Людмила Вікторівна

30 травня 2017 року