Студентська рада

Кожне покоління і кожна людина зокрема долає цей перехід з дитинства у юність по-різному. Але нам врізаються в пам'ять назавжди лише ті віхи, які були визначними і принесли в життя якийсь неоціненний позитив.

Чим живе і що хоче досягнути в своєму житті теперішній студент? Щоб це зрозуміти ми, студрада ТНТУ, хочемо звернутися до вас і поділитися своїми планами на майбутнє, а також почути ваші думки і побажання.

Ми знаємо, що зараз на першому місці у нас стоїть навчання і, тому хочемо покращити і зробити тіснішими зв'язки між студентським і викладацьким складом, урізноманітнити і зробити його цікавим. Адже, заходи для відмітки — це все у минулому. Ми хочемо жити по-справжньому: проводити дискусії і конференції, пізнавати те незвідане, що до нас доносять наші старші товариші через практичні заняття і неординарні лекції. Ми — майбутнє нашої держави і, тому повинні засвоїти досягнення попередніх поколінь і піти далі уперед, створивши щось своє нове.

Але, як кажуть не хлібом єдиним, тому поєднати навчання з відпочинком потрібно розумно, щоб це не заважало, а навпаки — додавало енергії і сил. Культурно-масові заходи повинні не закінчуватись тільки дискотеками кожного факультету і спортивними змаганнями, а піти далі, створивши різноманітну гаму дозвілля. День студента і день першокурсника, екватор і захист диплому, як Альфа і Омега повинні бути досконало продумані і втілені на практиці.

Ми хочемо це зробити і думаємо, що наші плани здійсняться.

Основні завдання Студентської ради ТНТУ:

• Забезпечення виконання студентською молоддю своїх обов’язків — як громадянина і студента.
  • Сприяння навчальній, науковій та творчій діяльності студентів.
  • Сприяння і створення необхідних соціально-побутових умов для студентів університету. Надання рекомендацій при поселенні студентів до гуртожитків університету.
  • Організацію дозвілля та відпочинку студентів.
  • Здійснення міжвузівської та міжнародної роботи.
  • Пропаганду здорового способу життя, запобігання вчиненню студентами правопорушень, вживанню ними алкоголю, наркотиків та ін.
  • Захист законних прав та інтересів студентів у органах державної влади та управління.
  • Сприяння працевлаштуванню студентів.
  • Виховання патріотизму, потреби дотримуватися законодавства, моральних та етичних норм.
  • Організацію культурно-освітньої та фізкультурно-масової роботи.

Склад

• Забава Віталій — голова студентської ради
  • Роздобудько Юрій – перший заступник голови студентської ради, відповідальний за організаційний сектор
  • Артем Микола — другий заступник голови студентської ради