Змагання з легкої атлетики та легкоатлетичного кросу

11 квітня 2017 року на спортивному ядрі НСОЦ «Політехнік» пройшли змагання з легкої атлетики та легкоатлетичного кросу в залік студентської Спартакіади ТНТУ ім. І.Пулюя серед факультетів.

У програму змагань з легкої атлетики були включені два види — біг на 100м та штовхання ядра, а з легкоатлетичного кросу — біг на 500м для дівчат та біг на 1000м для юнаків.

У бігу на 100м серед дівчат перемогу здобула Вікторія Креховецька (ФПТ). Другою призеркою стала Світлана Петрук (ФПТ) і замкнула трійку лідерів Аліна Карпець (ФПТ). Серед юнаків переміг Андрій Мельничук (ФІС), за ним фінішував Андрій Чайківський (ФПТ), а третім став Майкл Фаронбі (ФРІ).

Справжнім поєдинком сильних атлетів виявилися змагання зі штовхання кулі. Перемогу здобув Михайло Ярошевський (ФПТ), другий результат у Усама Елькаляф (ФРІ). Третім призером став Антон Лісніцький (ФПТ).

У загальнокомандному заліку місця розподілилися наступним чином:

• 1 місце – Факультет прикладних інформаційних технологій та електроінженерії (ФПТ);
  • 2 місце – Факультет по роботі з іноземними студентами (ФРІ);
  • 3 місце – Факультет комп'ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії (ФІС);
  • 4 місце – Факультет інженерії машин, споруд та технологій (ФМТ).

У змаганнях з легкоатлетичного кросу серед дівчат також перемогла Вікторія Креховецька (ФПТ). Другою фінішувала Світлана Петрук (ФПТ), третьою — Аліна Карпець (ФПТ). Серед юнаків упевнено переміг Андрій Мельничук (ФІС). На другій сходинці опинився Андрій Чайківський (ФПТ) і на третій — Олег Кошик (ФПТ).