На базі Національного Центру «Україна», що у м. Євпаторії, відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. До збірної команди області входило троє студентів нашого університету. У штовханні ядра золоту медаль у своєму класі здобув студент групи Ріс-41 Молоток Степан. Залікові очки команді та сьомий результат у цій дисципліні показав Сулятицький Віталій (ФКТ). Далі завойовувати нагороди настала черга за студентом групи ПК-31 Івасюком Тарасом, який двічі піднімався на третю сходинку п’єдесталу. Спочатку Тарас здобув «бронзу» в стрибках у довжину (на фото), а в останній день змагань фінішував третім на дистанції 800 м. Cвою спортивну майстерність юнаки покращують під керівництвом тренера-викладача Салука Івана Андрійовича. Після невеликої перерви наші юнаки продовжать підготовку до VI Всеукраїнських спортивних ігор серед студентів.

Щиро вітаємо наших спортсменів та їхнього тренера із перемогою та бажаємо нових досягнень!