Тернопільські політехніки подолали «Студентську милю»

Представники вишів Тернопілля (а це понад 4 тисячі осіб) долучилися до Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед студентів — легкоатлетичного забігу на дистанцію 1 миля/1609 метрів, який одночасно відбувся в усіх містах України 31 травня 2019 року. Розпочався забіг о 15-тій годині на Театральному майдані Тернополя. Далі бігли вулицями — Руська, Листопадова, Юліуша Словацького і фінішували на Театральному майдані.

Наш університет на змаганнях представляла понад сотня студентів.

У нелегкій боротьбі поступившись двом спортсменам з м. Києва спортсмен ТНТУ Олександр Юрчик (гр. КІ-21) здобув третє місце.

Заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба, який завітав на змагання, привітав наш університет з успішним виступом та вручив подяку за активну участь у II Всеукраїнському легкоатлетичному забігу «Студентська миля», популяризацію спорту та здорового способу життя серед студентської молоді.