Спеціально організована сесія ЄВІ
(Єдиний вступний іспит з іноземної мови)

11 вересня 2021 року відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ, що проводиться за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб для вступників для отримання освітнього рівня магістр у 2021/22 навчальному році.

Реєстрація на додаткову сесію ЄВІ триватиме з 27 липня до 5 серпня.

Для вступників, які не склали єдиний вступний іспит під час основної сесії чи не реєструвались для складання такого іспиту університет організовує безкоштовні дистанційні курси з іноземної мови.

Випускники університету можуть зареєструватися для навчання на курсах у системі електронного навчання університету на курс з ID 4586.

Початок занять на курсах з 2 серпня.

Особи, що не є випускниками університету, але планують вступати в університет за результатами додаткової сесії ЄВІ зареєструйся за цим посиланням.

Контакти для отримання консультації щодо реєстрації на ЄВІ та навчання на курсах
0352-51-97-27; 068 665-19-80
prcom.tntu@gmail.com