Всеукраїнський конкурс наукових робіт
«Соціально відповідальне ведення бізнесу — складова сталого розвитку»

Державна установа «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України» з її Центром перспективних досліджень і співробітництва з прав людини у сфері економіки, Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Донецький науковий центр НАН України та МОН України, Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення проводять Всеукраїнський конкурс наукових робіт «Соціально відповідальне ведення бізнесу — складова сталого розвитку» з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

Основною метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді та створення умов для її творчого зростання, зокрема шляхом заохочення до науково-дослідної роботи з проблематики соціального відповідального ведення бізнесу.

До участі в Конкурсі запрошуються студенти закладів вищої освіти, аспіранти та молоді вчені України (віком до 35 років включно).

Термін подання конкурсних робіт — до 30 вересня 2021 року.