До уваги викладачів факультету економіки та менеджменту!

Розпочинається прийом заявок на участь в академічній мобільності в рамках програми Erasmus+, що реалізовується ТНТУ спільно з Університетом "Dunarea de Jos" в Галаті (Румунія).

Загальна тривалість мобільності — 5 днів.

У рамках мобільності передбачається проведення навчальних занять (не менше 8 год) протягом 5-ти днів в університеті-партнері. Мобільність запланована на весняний семестр 2021/22 навчального року.

Згідно двосторонньої угоди підписаної в рамках програми Erasmus+, участь в академічній мобільності можуть брати викладачі ФЕМ.

Науково-педагогічний працівник, який претендує на участь у програмі обміну з вишем-партнером у рамках кредитної мобільності програми ЄС «ЕРАЗМУС +» (КА1) повинен подати наступні документи:

 • аплікаційну форму (Application Form);
 • резюме / CV (формат Europass);
 • фотокопію першої сторінки закордонного паспорту;
 • за наявності сертифікат знання відповідної іноземної мови; (наявність мовного сертифікату, визнаного на міжнародному рівні, надає додаткові конкурсні бали, але кандидат може самостійно (у заяві-анкеті) вказати рівень володіння іноземною мовою). Приймається копія сертифікату за пред’явленням оригіналу!
 • мотиваційний лист;
 • план викладання/стажування, підписаний керівником кафедри;
 • підтвердження досягнень у науковій та науково-дослідній діяльності (публікації, конференції, патенти та ін.). (Підтвердженням такої діяльності є подання копії першої сторінки фахового видання, копії сторінки із змістом (ПІБ працівника із зазначеною темою публікації необхідно підкреслити) та копії надрукованої публікації (статті або тези). Обов’язково мати принаймні одну наукову/статтю! ;
 • участь у міжнародній діяльності ТНТУ (укладені угоди з закордонними закладами освіти та організаціями щодо можливої співпраці, підтвердження участі у міжнародних проектах та ін.).

Примітка: Перевага надаватиметься членам професорсько-викладацького складу, які:

 1. Вперше беруть участь у програмі академічної мобільності.
 2. Є авторами англомовних підручників, посібників, сертифікованих дистанційних курсів
 3. Є розробниками угод з іноземними партнерами від факультетів та структурних підрозділів.

Кандидати, яким за результатами відбору буде надано позитивне рішення щодо участі у академічній мобільності, повинні будуть заповнити аплікаційні форми – грантову угоду (Grant Agreement) та угоду на проведення навчання (Staff Mobility for Teaching Mobility Agreement). Форми угод будуть надіслані відібраним кандидатам.

КІНЦЕВІ ТЕРМІНИ:

Реєстрація та подача документів у відділі міжнародного співробітництва — до 25 жовтня 2021 року .