28 листопада — День відкритих дверей в онлайн форматі

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя запрошує вступників та їхніх батьків на День відкритих дверей.

Майбутні студенти матимуть змогу ознайомитися зі спеціальностями та освітніми програмами, програмами академічної мобільності, Умовами прийому до ЗВО України, навчальними і науковими лабораторіями, поспілкуватися зі студентами ТНТУ — учасниками програм академічної мобільності.

Враховуючи рекомендації Міністерства охорони здоров’я №22-04/6302/2-20 від 03.03.2020 р., з метою запобігання розповсюдження вірусних інфекцій, День відкритих дверей – 2021 відбудеться у форматі онлайн.

Захід розпочнеться 28 листопада об 11 годині.

Трансляція відбуватиметься на наших сторінках в соцмережах: Facebook, YouTube .

Зареєстровані учасники заходу зможуть взяти участь в онлайн-вікторині та виграти пам’ятні призи. Реєстрація для участі за посиланням: forms.gle/rCfpZxrw5QoCdXsb7

Детальна інформація про захід за посиланням: job.tntu.edu.ua/dni-vidkrytyh-dverej/

Довідки за адресою:
вул. Гоголя, 8, корпус №8, кабінет 20; тел. (0352) 51-97-21; +380 98 71 72 582