До відома членів вченої ради!

Чергове засідання вченої ради університету відбудеться 25 січня 2022 року об 11.30 онлайн в середовищі Atutor ID 5135.

Порядок денний:

1. Підсумки наукової роботи університету за 2021 рік та основні напрями і завдання наукової діяльності на 2022 рік.
    Доповідачі: проректор з наукової роботи Марущак П.О., голова комісії з питань науки Паламар М.І.
  2. Про форми профорієнтаційної роботи зі вступниками на базі ОР «Фаховий молодший бакалавр».
    Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф.
  3. Про результати міжнародної діяльності університету в 2021 році та основні напрями і завдання на 2022 рік.
    Доповідач: проректор з міжнародного співробітництва Вітенько Т.М.
  4. Затвердження Положення про гендерну політику Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
    Доповідач: проректор з міжнародного співробітництва Вітенько Т.М.
  5. Затвердження Положення про уповноважену особу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
    Доповідач: проректор з АГРБ Клепчик В.М.
  6. Затвердження рекомендацій НТР.
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.