Запрошуємо на літні курси польської мови від NAWA у 2023 році

Літні курси польської мови від NAWA дають унікальну можливість не тільки вивчити мову, але й відвідати найбільші туристичні пам’ятки, пізнати польську культуру та історію, познайомитися з поляками та інтегруватися з учасниками курсу з десятків країн світу.

Взяти участь у дистанційних та очних курсах польської мови можуть викладачі, здобувачі і студенти, можна обрати місяць (липень або серпень), місто, програму.

Цього року до курсів долучаться університети: Університет ім. Адама Міцкевича в Познані, Лодзинський університет, Сілезький університет у Катовіце, Люблінський католицький університет Івана Павла ІІ, Вроцлавський університет, Університет Марії Кюрі-Склодовської в Любліні, Університет Миколи Коперника в Торуні.

Більше інформації можна знайти на сторінці Letnie kursy NAWA.

Детальна інформація про програму курсів в окремих центрах з’явиться на сайтах цих центрів. Слідкуйте за початком набору, кількість місць обмежена, курси безкоштовні.