Триває прийом заявок на літню школу «Робототехніка та нейророботика» (Білосток, Пльща)

Факультет машинобудування Білостоцького технологічного університету (Польща) запрошує на літню школу «Робототехніка та нейророботика», яка проходитиме 18 - 29 вересня 2023 року.

Лекції та практичні курси охоплюватимуть аспекти, пов’язані з робототехнікою, штучним інтелектом, нейроробототехнікою та робототехнічними системами. Студенти зможуть брати участь в експериментах, спрямованих на розуміння необхідності використання роботизованих систем штучного інтелекту, їхнього впливу на зовнішнє середовище. Окремі теми літньої школи стосуватимуться керування групами мобільних роботів, відстеження позиції неголономних роботів, збору енергії механічних структур.

До участі запрошуються магістри, студенти бакалаврату, які цікавляться дослідженнями на межі штучного інтелекту, робототехніки, робототехнічних систем і нейроробототехніки (пріоритет студентам, які вивчають робототехніку та нейроробототехніку).

Реєстрація вже відкрита та закінчується 31 липня 2023 року (підтвердження участі буде надіслано до 14 серпня 2023 року). Програма літньої школи DAAD Go East передбачає 15 стипендій.

Більше інформації про вартість участі, реєстрацію та стипендію, включаючи реєстраційну форму, можна знайти тут:

Детальна інформація щодо стипендії DAAD:

www.daad.de/de/im-ausland-studieren-forschen-lehren/praktika-im-ausland/goeast/sommer-und-winterschulen/ausschreibung-go-east-winterschulen-2020/

Ключова інформація:

• Кількість учасників: 25
  • Кількість стипендій DAAD: 15
  • Вартість участі для тих, хто не зможуть отримати стипендію – 650 євро.

Студенти українських ЗВО є кандидатами у рейтинговий список стипендій DAAD.

Реєстраційна форма: forms.office.com/e/iKvTdERrEK

Реєстрація закінчується 31 липня 2023 року; підтвердження кваліфікації буде надіслано до 14 серпня 2023 року

Сайт програми: wm.pb.edu.pl/en/summer-school-robotics-and-neurorobotics-faculty-of-mechanical-engineering-bialystok-university-of-technology/registration-and-payment/

Контактна електронна адреса: wm.summerschool2023@pb.edu.pl