У Тернополі триває набір на програму міжнародних волонтерських стажувань від AIESEC

“AIESEC в Тернополі” шукає вмотивовану та рішучу молодь для участі в реалізації соціального проекту, що базується на одній із Цілей сталого розвитку ООН, на стажуваннях “Global Volunteer”.

Мета проекту — створення стабільного та кращого майбутнього, завдяки посиленню співпраці між людьми.

У цій статті ти дізнаєшся про:

 • розвиток за допомогою участі в міжнародних стажуваннях;
 • міжнародну молодіжну організацію AIESEC;
 • те, чому варто взяти участь у проекті “Global Volunteer” від AIESEC;
 • який досвід отримали учасники стажування;
 • як потрапити на бажане стажування.

Сучасний світ знаходиться на перетині багатьох культур, традицій та способів життя, і важливою передумовою для особистого та суспільного розвитку в умовах глобалізації є міжкультурна комунікація. Які міжнародні стажування відкривають нам світ різноманітності, створюють гармонійні відносини між різними культурними спільнотами та сприяють особистому і професійному розвитку?

Міжнародна молодіжна організація “AIESEC” відкриває перед учасниками волонтерських стажувань “Global Volunteer” безліч можливостей для самопізнання, навчання та збагачення досвідом. Шість тижнів повного занурення у культуру іншої країни створюють незабутні спогади та єднають молодь з усього світу. Кожен може зробити позитивний вплив на досягнення Цілей Сталого Розвитку, що спрямовані на розв'язання найважливіших світових проблем. Крім цього, участь у проекті дозволяє поширювати знання про Україну за кордоном та відкривати, міжнародним друзям, очі на реальну ситуацію в країні. Усі ці аспекти сприяють налагодженню міжкультурного розуміння та руйнують культурні бар’єри.

"Ми не можемо змінити минуле, але разом ми можемо побудувати краще майбутнє." — Барбара Мікалс.

Якщо ти давно мрієш захистити планету, вплинути на боротьбу з бідністю, забезпечити якісну освіту, мир і краще майбутнього для всіх людей та планети Земля, одночасно розвиваючи себе, волонтерські стажування від AIESEC — це саме та можливість, яку ти шукаєш!

AIESEC — міжнародна молодіжна організація, що розвиває лідерство в молоді шляхом міжкультурних обмінів, членства в організації та проведенням подій, які сприяють розвитку юних лідерів. AIESEC в Україні працює в сфері цілей сталого розвитку, інформуючи суспільство в цій тематиці та організовуючи ініціативи, які сприяють розв'язанню таких проблем.

Global Volunteer — Волонтерське стажування за кордоном спрямоване на розвиток лідерства у молоді під час роботи над соціальним проектом, тривалістю в 6 тижнів, що базується на одній із Цілей сталого розвитку ООН. Деталі за цим посиланням.

Від давньої історії, Сфінкса та пірамід Єгипту, природної краси та пляжів Шрі-Ланки до величних мечетей, колиски грецької та римської цивілізацій, Туреччини. Відокремлений підрозділ ВМГО «АЙСЕК в Україні» у м. Тернопіль пропонує стажування у містах таких країн: Туреччина, Єгипет, Індія, Шрі-Ланка, Румунія, Польща, Португалія, Австрія, Туніс.

Що входить у стажування “Global Volunteer”:

 • волонтерську діяльність за кордоном тривалістю 6 тижнів;
 • безкоштовне проживання та харчування протягом усього проекту;
 • роботу в міжнародній команді, покращення англійської в іноземному середовищі, розвиток лідерських, м’яких та твердих навичок та Soft & Hard skills
 • сертифікат після стажування про отримання практичного досвіду;
 • підтримку від організації протягом процесу відбору та протягом стажування;

Умови участі у стажуванні:

 • Рівень англійської B1 і вище
 • Вік 19 - 29 років
 • Освіта чи волонтерський досвід в обраному напрямку
 • Організаційний внесок 3500 грн

Програма стажування Global Volunteer для тих, хто прагне:

 • розширити свій кругозір;
 • бути частиною глобальних змін;
 • отримати досвід роботи в міжнародній команді.

Зареєструватися на стажування можна за посиланням.

Ти можеш обрати проект, що спрямований на розвиток будь-якої із цих 7-ми Цілей Сталого Розвитку:

 • Ціль 3. Забезпечення здорового способу життя та добробуту людей будь-якого віку.
 • Ціль 4. Забезпечення всеохоплюючої і справедливої якісної освіти та заохочення можливості навчання впродовж усього життя для всіх.
 • Ціль 5. Забезпечення гендерної рівності, розширення прав і можливостей усіх жінок та дівчаток.
 • Ціль 8. Сприяння безперервному, всеохопному і сталому економічному зростанню, повній і продуктивній зайнятості та гідній праці для всіх.
 • Ціль 14. Збереження та стале використання океанів, морів і морських ресурсів в інтересах сталого розвитку.
 • Ціль 15. Захист і відновлення екосистем суші та сприяння їх раціональному використанню, раціональне лісокористування, боротьба з опустелюванням, припинення та повернення назад процесу деградації земель і зупинення втрати біорізноманіття.
 • Ціль 17. Зміцнення засобів реалізації Глобального партнерства в інтересах сталого розвитку та активізація його діяльності.

Інформація про Цілі Сталого Розвитку за цим посиланням.

З процесом подачі на стажування можна ознайомитися на сайті aiesec.ua.

Відгуки учасників проекту “Global Volunteer”

Що каже Артур, про свій міжнародний досвід?

“Проект проходив у вигляді денного табору для старшокласників, де нашою ціллю було проводити воркшопи по цілях сталого розвитку, подолати культурні та мовні бар'єри. Стажування надзвичайно сильно вплинуло на моє внутрішнє "Я". Воно показало мені наскільки ми усі різні, але водночас однакові. Я знайшов людей які можуть підтримати у будь-який момент, навіть зараз після 6 місяців як стажування завершилося. Я знайшов свою "міжнаціональну" сім'ю. Кожному варто взяти участь у такому проекті щоб дійсно зрозуміти хто ти і які твої найважливіші цінності”.

Що каже Інна, про свій міжнародний досвід?

“Навчаючись на педагога з англійської мови, я не могла не скористатись можливістю спробувати професію вчителя на практиці. Протягом 6 тижнів я розвивала розмовну англійську з дітками у 2 польських школах. Ми спілкувались на теми культури України, екології, толерантності та миру. Я була приємно вражена гостинністю у школах: в коридорах висіли постери про Україну, діти ділились зі мною цікавими фактами, що вони вивчили заздалегідь, а також мене часто пригощали та запрошували провести спільно час після школи. Особливим моментом була також і зустріч з українськими дітьми, які навчаються там.

Окрім основної діяльності, я також багато часу проводила з волонтерами з різних куточків світу: ми разом досліджували Варшаву та подорожували на вихідних. Це був неймовірний досвід, завдяки якому я не тільки розвинула свої навички, але й зустріла велику кількість добрих та розумних людей. Це дало мені мотивацію працювати над собою та своїми цілями. Дякую AIESEC у Тернополі за цю можливість, яку я згадаю з теплом в серці навіть 5 років після стажування.”

Підсумок

Посилення співпраці між людьми є важливою передумовою для створення стабільного та кращого майбутнього, оскільки воно сприяє об'єднанню зусиль, розвитку інновацій, а також підвищенню рівня розуміння міжкультурних відмінностей та сприяє ефективному вирішенню глобальних викликів.

У Тернополі триває набір на програму міжнародних волонтерських стажувань від AIESEC. Запрошуємо вмотивовану та амбіційну молодь приєднатися до програми міжнародних волонтерських стажувань "Global Volunteer"! Проект спрямований на досягнення Цілей сталого розвитку ООН, створення стабільного та кращого майбутнього й посилення співпраці між людьми. Ця незабутня можливість допоможе вам розвинути своє лідерство, розширити світогляд, здобути безцінний досвід та спільно з молоддю з усього світу приносити позитивні зміни в суспільство.

Реєстрація за посиланням.

Переходьте прямо зараз та станьте частиною цієї надзвичайної подорожі!

З деталями усіх національних проектів можна ознайомитися на сайті aiesec.ua та локальних за посиланням. А також слідкуй за нами в Instagram і Telegram та дізнавайся про ще більше можливостей саме для тебе!

Довідка:

 • AIESEC — міжнародна молодіжна організація, що розвиває лідерство в молоді шляхом міжкультурних обмінів, членства в організації та проведенням подій, які сприяють розвитку юних лідерів.
 • Global Volunteer — це волонтерські стажування за кордоном, направлені на вирішення соціальних проблем та базуються на Цілях Сталого Розвитку. Стажування with aiesec є вкладом в посилення кооперації між людьми, а також в створення стабільного та кращого майбутнього людства.