Дорогі колеги та друзі!

Вдячний за те, що Ви завітали на сторінку Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, який за рейтингом ЮНЕСКО у 2013 році увійшов до тридцяти кращих університетів з поміж 200 вищих навчальних закладів України IV рівня акредитації. ТНТУ є членом Європейської асоціації університетів, де достойно репрезентує нові освітні та наукові технології на міжнародному рівні.

Сподіваюся, що подорож сторінками нашого сайту стане для Вас цікавою та корисною. Тут відкриєте для себе сторінки історії нашого університету та світ останніх новин, різноплановість його діяльності й особливості студентського життя. Це допоможе Вам знайти правильне рішення при виборі майбутньої професії чи налагодженні взаємовигідних контактів в освітній та науковій царинах.

Ставши студентом нашого університету зможете здобути, поряд з фундаментальними знаннями з обраної професії, добру економічну освіту, оволодіти іноземними мовами, отримати практичні навики, які допоможуть Вам успішно конкурувати на міжнародному ринку праці.

З найкращими побажаннями і сподіваннями на плідну співпрацю з нашим університетом.

Ректор

8 серпня 2022 року