Наші вітання

• 1 вересня Покотилу Олегу Степановичу, д.б.н., професору, завідувачу кафедри харчової біотехнології і хімії з нагоди Дня народження!
  • 4 вересня Зіновчук Аллі Анатоліївні, кур’єру організаційно-юридичного відділу з нагоди Ювілею!
  • 6 вересня Марущаку Павлу Орестовичу, д.т.н, професору, проректору з наукової роботи з нагоди Дня народження!
  • 11 вересня Ковалюку Богдану Павловичу, к.ф.-м.н., доценту, директору Центру міжнародної освіти з нагоди Дня народження!
  • 15 вересня Яворській Мирославі Іванівні, к.т.н., доценту кафедри приладів та контрольно-вимірювальних систем з нагоди Ювілею!
  • 24 вересня Заблоцькій Галині Михайлівні, прибиральниці експлуатаційно-технічного відділу з нагоди Ювілею!
  • 25 вересня Крупці Андрію Ярославовичу, к.е.н., начальнику відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та сприяння працевлаштуванню з нагоди Дня народження!
  • 26 вересня Барану Ігорю Олеговичу, к.т.н., доценту, декану факультету комп'ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії з нагоди Дня народження!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня народження!

Міцного вам здоров’я, невичерпної енергії,
натхнення, оптимізму, здійснення усіх задумів
та нових плідних здобутків
поряд з колегами та однодумцями.
Зустрічайте на життєвій дорозі
щирість друзів, любов, повагу та розуміння
рідних та близьких вам людей
і хай кожен новий день