Наші вітання:

• 01 липня Кривеню Василю Андрійовичу, д.ф.-м.н., професору, завідувачу кафедри математичних методів в інженерії з нагоди Ювілею!
  • 05 липня Невожаю Володимиру Анатолійовичу, інженер 2 категорії кафедри автоматизації технологічних процесів та виробництв з нагоди Ювілею!
  • 11 липня Склярову Руслану Анатолійовичу, доценту кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин з нагоди Ювілею!
  • 12 липня Курку Ярославу Віталійовичу, к.м.н., доценту, завідувачу кафедри фізичного виховання і спорту з нагоди Дня народження!
  • 14 липня Шелестовському Борису Григоровичу, к.ф.-м.н., доценту, завідувачу кафедри вищої математики з нагоди Дня народження!
  • 20 липня Ступці Надії Ярославівні, завідувачу складу з нагоди Ювілею!
  • 24 липня Майці Любові Володимирівні, інженеру кафедри комп’ютерних наук з нагоди Ювілею!

Прийміть побажання
міцного здоров’я на довгі роки,
достатку і благополуччя,
тепла і любові рідних та друзів,
натхнення у щоденній роботі.
Успіхів у всіх справах,
здійснення життєвих планів,
задумів та сподівань.
Нехай завжди супроводжують Вас
гарний настрій, щастя та радість.
Хай збуваються Ваші мрії і бажання.