Наші вітання

• 04 жовтня Чорній Вірі Василівні, заступнику начальника планово-фінансового відділу з нагоди Ювілею!
  • 09 жовтня Клепчику Василю Михайловичу, проректору з адміністративно-господарської роботи та будівництва з нагоди Дня народження!
  • 11 жовтня Яворській Євгенії Богданівні, завідувачу кафедри біотехнічних систем з нагоди Ювілею!
  • 14 жовтня Бухалу Івану Степановичу, сторожу експлуатаційно-технічного відділу з нагоди Ювілею!
  • 15 жовтня Ткачуку Роману Андрійовичу, професору кафедри біотехнічних систем з нагоди Дня народження!
  • 16 жовтня Мариненко Наталії Юріївні, професору кафедри економіки та фінансів з нагоди Дня народження!
  • 18 жовтня Дзюрі Володимиру Олексійовичу, начальнику науково-дослідної частини, доценту кафедри автомобілів з нагоди Дня народження!
  • 18 жовтня Байсарович Галині Володимирівні, швейцару експлуатаційно-технічного відділу з нагоди Ювілею!
  • 19 жовтня Бойців Мирославі Дмитрівні, швейцару експлуатаційно-технічного відділу з нагоди Ювілею!
  • 20 жовтня Митнику Миколі Мирославовичу, першому проректору з нагоди Дня народження!
  • 20 жовтня Ткаченку Ігорю Григоровичу, начальнику навчального відділу, доценту кафедра інжинірингу машинобудівних технологій з нагоди Ювілею!
  • 21 жовтня Міщук Оксані Іванівні, старшому викладачу кафедри промислового маркетингу з нагоди Ювілею!
  • 26 жовтня Михайлишину Михайлові Стаховичу, завідувачу кафедри інформатики і математичного моделювання з нагоди Дня народження!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня народження!

Бажаємо вам міцного здоров’я на довгі літа, родинного добробуту
і благополуччя, успіхів у вашій щоденній праці.
Нехай втілюються в життя найкращі ваші задуми і починання,
завжди зігріває вас людське тепло і вдячність за добрі справи.